De volgende editie verschijnt op 8 oktober

Deel deze editie

COLOFON

Kantooradres: Arendstraat 33A, 1223 RE Hilversum Tel: +31(0)35-2005481 E-mail: redactie@travelpro.nl Internet: www.travelpro.nl Verantwoording: TravelPro is een uitgave van uitgeverij T&S Productions B.V. Dit magazine is als volgt verspreid: Nieuwsbrief: 7.400+ abonnees Social media Facebook: 10.000 volgers Twitter: 9.200 volgers LinkedIn: 2.800 volgers Instagram: 2.500 volgers Totaal: 24.500 volgers Doelgroep: alle eigenaren, bedrijfsleiders en medewerkers van reisbureaus, managers van luchtvaartmaatschappijen, touroperators, hotels en industrie├źn die raakvlakken met de reiswereld hebben. Vragen? redactie@travelpro.nl Auteursrechten: Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerde database, of openbaar gemaakt, in enige vorm of op enige wijze, hetzij electronisch, mechanisch, door fotokopie├źn, opnamen, of enige andere manier, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van TravelPro

Het team

Tom van Apeldoorn Uitgever tom@travelpro.nl

TJ van Apeldoorn Commercieel Directeur tj@travelpro.nl

Arjen Lutgendorff Hoofdredacteur arjen@travelpro.nl

Sharon Evers Eindredacteur sharon@travelpro.nl

Dylan Cinjee Redacteur dylan@travelpro.nl

Theo de Reus Redacteur theo.de.reus@travmedia.nl

Tijn Kramer Redacteur tijn.kramer@travmedia.nl

Judith Wetselaar (Web)redacteur judith.wetselaar@travmedia.nl

Dennis de Groot Sales Manager dennis@travelpro.nl

Dennis Ebbers Sales Manager dennis.ebbers@travmedia.nl

Iris Beenen Graphic Design iris@travelpro.nl

Jason Sanches Marketeer jason@travmedia.nl