De volgende editie verschijnt op vrijdag 16 oktober

Deel deze editie

COLOFON

Kantooradres: Arendstraat 19, 1223 RE Hilversum Tel: +31(0)35-2005481 E-mail: redactie@travelpro.nl Internet: www.travelpro.nl Verantwoording: TravelPro is een uitgave van uitgeverij T&S Productions B.V. Dit magazine is als volgt verspreid: Website: 350.000 page views per maand Nieuwsbrief: 7.400+ abonnees Facebook: 10.000+ volgers Twitter: 9.200 volgers LinkedIn: 2.800 volgers Instagram: 2.500 volgers Totaal: 24.500 volgers Doelgroep: alle eigenaren, bedrijfsleiders en medewerkers van reisbureaus, managers van luchtvaartmaatschappijen, touroperators, hotels en industrieën die raakvlakken met de reiswereld hebben. Vragen? redactie@travelpro.nl Auteursrechten: Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerde database, of openbaar gemaakt, in enige vorm of op enige wijze, hetzij electronisch, mechanisch, door fotokopieën, opnamen, of enige andere manier, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van TravelPro

Het team

Tom van Apeldoorn Uitgever tom@travelpro.nl

TJ van Apeldoorn Commercieel Directeur tj@travelpro.nl

Dennis de Groot Sales Manager dennis@travelpro.nl

Arjen Lutgendorff Hoofdredacteur arjen@travelpro.nl

Sharon Evers Eindredacteur sharon@travelpro.nl

Dylan Cinjee Redacteur dylan@travelpro.nl

Renée Koenen Sales Support renee@travelpro.nl

Iris Beenen Graphic Design iris@travelpro.nl

Seb van Apeldoorn Chef Graphic Design seb@travelpro.nl

Theo de Reus Hoofdredacteur the.de.reus@travmedia.nl

Tijn Kramer Redacteur tijn.kramer@travmedia.nl